Jak działa Bonusway?

Bonusway to w pełni darmowy serwis, dzięki któremu część pieniędzy wydanych w sieci wraca do Ciebie. Jedyne co musisz zrobić, to zarejestrować się w Bonusway.pl i przejść przez naszą witrynę do swoich ulubionych sklepów internetowych. Za każdy zakupiony produkt przypisujemy bonus do Twojego profilu. Każdy sklep ma określoną wartość oferowanego bonusu, którą możesz sprawdzić na profilu danego sklepu.
Gdy tylko uzbierane bonusy osiągną łączną wartość 40 złotych, możesz wypłacić pieniądze bezpośrednio na swoje konto bankowe. I tak już zostanie!

WAŻNE: Bonus będzie gotowy do wypłaty po około 2 miesiącach od zarejestrowania go na Twoim profilu. Dlaczego? Prowizja wypłacona przez sklep internetowy musi przejść wszystkie niezbędne etapy płatności, zanim trafi na nasze konto, a dopiero wtedy możemy podzielić się nią z Tobą.

Skąd bierze się mój bonus?

Najprostsza odpowiedź to: od Ciebie! Gdy przechodzisz do sklepu przez Bonusway, jesteś rozpoznawalny jako nasz użytkownik. W efekcie, Bonusway dostaje prowizję za wszystkie zakupy jakie zrobisz w tym sklepie. My dzielimy się z Tobą otrzymaną prowizją, dzięki czemu część wydanych pieniędzy wraca do Ciebie. Teraz możesz korzystać z przywilejów, jakie oferują programy cash back dla kart kredytowych bez konieczności wyrabiania karty!

Nie rozdajemy punktów z ograniczonym zastosowaniem. Bonusy, które od nas dostajesz, to czysta gotówka na Twoim koncie, którą wydajesz na co tylko chcesz!
W naszym katalogu znajdziesz setki polskich i zagranicznych sklepów internetowych, w których możesz kupować ubrania, buty, książki, zabawki, zamówić jedzenie, a nawet zarezerwować hotel lub bilety lotnicze.

Czy to opłaca się sklepom internetowym?

Tak! Dostarczamy sklepom nowych klientów, i za każdego z nich dostajemy wynagrodzenie w postaci prowizji, którą dzielimy się z Tobą.

Proces zwrotu można podzielić na trzy etapy:

  • Użytkownik płaci za swoje zakupy w sklepie internetowym
  • Sklep internetowy przesyła prowizję za zakup Użytkownika do Bonusway
  • Bonusway dzieli się prowizją z Użytkownikiem.

How Bonusway works

W trakcie zakupów, pamiętaj, aby zwrócić uwagę na specjalne warunki danego sklepu.
Jeśli reprezentujesz sklep internetowy i chcesz do nas dołączyć zapraszamy do zakładki dla sklepów.